Scenografia do spektaklu "Pan Kot"

Tytuł obrazka
Lokalizacja
Gdynia
Rok
2014
Funkcja
wyposażenie sceny
Status
zrealizowane
Inwestor
teatr Gdynia Główna

Pan Kot wg Kota w butach Angeli Carter, w tłum. Aleksandry Ambros, , czas trwania: ok.60 minut, premiera: 30 maja 2014, TEATR GDYNIA GŁÓWNA

Druga premiera Teatru Gdynia Główna, skierowana do widzów dorosłych, jest rzadkim w Trójmieście monodramem. Sceniczne solówki były zawsze mocnym punktem teatru sygnowanego przez Ewę Ignaczak. Tym razem do pojedynku stanął Iwo Bochat – aktor Teatru Planeta M w Poznaniu i student PWSFTViT w Łodzi, który współpracuje m.in. z Teatrem Rondo w Słupsku, pomorską potęgą monodramatyczną. Przez 60 minut młody aktor, sprawnie i pomysłowo prowadzony przez reżyserkę spektaklu Idę Bocian, daje z siebie bardzo wiele. Wykorzystując funkcjonalną scenografię Kamila Domachowskiego, która jest kombinacją elementów z placu zabaw i zaplecza scenicznego, Figaro wspina się, biega, skacze, wije, napręża i co tam państwo jeszcze chcecie. Zmieniając ukrywane w różnych miejscach przestrzeni scenicznej maski (brawa za orientację w terenie), raz to jest swym panem, raz młodą panną, raz damą. Bez względu na wiek i status społeczny wszystkie kobiety łączy jedno – seks z panem, a w niektórych przypadkach towarzysząca masturbacja oralna kota wojerysty.

Tytuł obrazka
Tytuł obrazka
Tytuł obrazka
Tytuł obrazka
Tytuł obrazka

Autorzy:

IFA Kamil Domachowski

Zespół:

Kamil Domachowski

Scenariusz i rezyseria:  Ida Bocian
obsada: Iwa Bochat
Scenografia:Kamil Domachowski
maski: Janusz Bocian

Jesteśmy gotowi do współpracy

Proces tworzenia zaczynamy od rozmowy z inwestorem, poznania kontekstu przestrzeni, idei, pracy na makiecie, skończywszy na pracy przy komputerze, która jest ostatnim stadium projektowym.

Zapraszamy

IFA Group – Biuro Architektoniczne

Adres :

Sarnia 5 , 80-336 Gdańsk Zobacz lokalizację

Dane :

NIP 5922144514   |   REGON 222070017